Zen Kanji

produktivity

Zen Habits (Leo Babauta) - Czech

Rok 2006 v Recenze - velký rok!

Tento příspěvek se bude týkat mé recenzi 2006, a příští post bude můj 2007 cílů.
Rok 2006 v Recenze
Minulý rok byl pro mě strašný rok! I splněny dva cíle mého života, měli dítě, a jednoduše transformována můj život v mnoha směrech. Nechte mě počítat nich stručně:
*Marathon: Od začátku roku 2006, [...]

Tento příspěvek se bude týkat mé recenzi 2006, a příští post bude můj 2007 cílů.

Rok 2006 v Recenze

Minulý rok byl pro mě strašný rok! I splněny dva cíle mého života, měli dítě, a jednoduše transformována můj život v mnoha směrech. Nechte mě počítat nich stručně:

*Marathon: Od začátku roku 2006 jsem napsal sloupci každé dva týdny, aby běžel v místních novinách tady na Guam, chronicling mé cesty do mého prvního maratonu. Jen spuštění začátkem prosince 2005, a to mé první 5K nejpozději měsíc, takže to byl velmi velký cíl pro mě. Bylo také celoživotní cíl. Měl jsem velmi up-and-down rok v mém maratonu trénink, ale to shrnul jeden dlouhý příběh, na začátku prosince 2006 jsem dokončen můj první maraton! Spuštění je nyní součástí mého života, a já miluju.

*Román: Je to vždy cíl mine napsat román, a v listopadu 2006 jsem se do život-měnící NaNoWriMo S cílem psát 50.000 slov v románu do konce Nov 30 ... a já jsem to udělal! Bude pravděpodobně nikdy zveřejněna, ale bylo to docela výzva a úspěch.

*Noelle Cayce: Dne 23. března 2006, poslední radost v mém životě ... narodil náš nejmladší dcera. To dělá šest u nás. Je to dar z nebes a brat, vše v jednom neuvěřitelně krásný balík.

*Veganism: V září 2006 jsem se stal vegetarián, s konečným cílem stát se vegan. No, I haven't dotkl masa (nebo jakýkoli kadáverů), protože, a já se drasticky sníží můj příjem mléka a mléčných výrobků a vajec ... v podstatě jsem nejedí mléčné výrobky či vejce už ale pouze k nim jako stopových složek v některých potravinách . I plán na snížení nich úplně tak můžu mít krutost-strava zdarma do konce roku 2007. Byla to skvělá transformace moje strava, a jeden, že nemám litovat trochu. Jeden z nejlepších, co jsem kdy udělal.

*GTD: I když jsem se vlastně číst David Allen 's Prípravné Věci Hotovo až do konce roku 2006, jsem pochopil základní pojmy a postupy, na web a začal se provádí GTD do léta. Do konce tohoto roku, byl jsem mnohem, mnohem více organizované, než kdykoli předtím. Je to neuvěřitelný systém, který bych nikomu doporučit. Může to chvíli trvat, aby přijaly návyky GTD - Jsem většinu z nich se teď ale jsem stále zlepšuje. Mém stole je jasný, moje soubory jsou organizovány, můj e-mailovou schránku je prázdná a já vím, kde je vše. Perfection!

*Vstávat brzy ráno:V roce 2006, protože běží, stal jsem se vstávat brzy ráno. Začal jsem probudil dříve a dříve a nyní pravidelně probudit v 4:30 am (některé dny v 5 hodin, pokud jsem spát pozdě). Dává mi takový skvělý start na den, a ráno jsou klidné a krásné. I love it! Během příštích pár týdnů budu snažit, aby dosáhly alespoň 1-2 Big Úkoly před 6 hodin ... s možností řešení namísto 2, co jsem byl na procrastinating. Myslím, že to bude můj den ještě lepší.

*Finance: Jsem udělal velký pokrok v odstraňování můj dluh (s ještě větší plány pro rok 2007) a začal nouzového fondu, který je tak velká, pro snadné mysl. Jsem stále snaží dostat na stabilní finanční terénu, ale ve srovnání s rokem, kdy jsem nemohl vyjít s penězi, jsem světelných let dopředu. A vidím světlo na konci tunelu.

*Jeden rok Quitversary: On Nov 18, 2005, I přestat kouřit . Bylo to na začátku transformace v mém životě, a dal mi důvěru a ukázala mi cestu k ještě větší úspěchy. On Nov 18, 2006, jsem v tichosti oslavil můj jeden rok Quitversary, a nikdy nebyli šťastnější.

*Misc: Došlo k mnoha jinými velkými věcmi, které mají se mi stalo v roce 2006, a malé selhání stejně, ale na celé to bylo skvělý ROK !!!!!! Zde je doufat, že rok 2007 bude stejně velký.

Viz též:

zen-productivity ++
10 tipů pro ukončení kouření
Zen Habits - Czech
Vyhledávání naše internetové stránky: