Zen Kanji

verimlilik

Zen Habits (Leo Babauta) - Turkish

Ben Franklin's tweaked kesmek - hedeflerimi izlemiyor

Insanların bir takım hangisi sizin alışkanlıklarınızı izlemek için en havalı fikir olduğunu Ben Franklin's erdemleri hakkında göndermiştiniz. Bu fikir hakkında oldukça zaman için, sadece bu hafta düşündüm sonra da kendi hedeflerine uyması için iyi karar verdi.
Ben alışkanlıkları ve hedefleri, egzersiz gelen izleme için basit bir elektronik tablo oluşturuldu [...]


Kişi sayısı sahip olmak yayınlanmıştır ile ilgili Ben Franklin's erdemleri , which is one of the coolest ideas for tracking your habits. I’ve thought ile ilgili this idea for quite some time, and just this week decided to tweak it to fit my own gol.

Ben alışkanlıkları ve izleme için basit bir elektronik tablo oluşturuldu gol , Egzersiz için kafein çıkış için benim sabah rutin to my debt and savings gol.

Now, I sahip olmak a weekly schedule worked out so that each of these is scheduled for different days, so on this chart I sahip olmak the other days greyed out when I don’t need to worry ile ilgili that goal or habit.

İşte anahtar's: Her akşam, benim günlük inceleme (as Ben Franklin did). I look through the boxes for that day, and put a dot for the habits or gol I accomplished for that day, and an “x” for those I didn’t. My goal is to sahip olmak all dots and no “x”s. Then, I look at what’s coming up for the next day, so I am prepared for tomorrow.

I do this review as the last thing I do before going to bed. It has been working like a charm. Like any system, it only works if you work it, but so far I’ve been working it. I highly recommend this system, as it’s a great way not only to track your gol and habits, but to motivate yourself to stick with it each day.

Tamam, bu son derece benzer olduğunu biliyorum Joe's Gol Ama daha iyi bu analog yöntemi gibi. Ben mektup (yarım sayfa boy), güzel bir kapak yazdırılmaz birkaç küçük levhalar yazdırılmaz ön "Habit Kitap on" sözcüğü's. Bir çekim ver!

See also:

zen-productivity ++
100 Yolları Ücretsiz veya ucuz for Kids ile eğlenmek için
5 Yolları GTD Sizin hedeflere ulaşmak yardım
Kendinizi mutlu ve ilerleme gurur Alow
Sizin Gün Deli misiniz? Sahip çıkın
Başlangıç Kılavuzu GTD için
Zen Habits - Turkish
Sitede ara: