Zen Kanji

verimlilik

Zen Habits (Leo Babauta) - Turkish

Benim GTDUygulama

Ayrıca bkz: Bir başlangıç kılavuzu GTDiçin.
GTDers arasında bir favori konu onların GTDuygulanması anlatıyor. Ben çalışmayın ve olmayan bir konformist buraya - Ben çoğunluğa atlamak olacak olması.
En GTDers olduğu gibi, farklı kurulumları bir denedim. Bu bir sonraki yazı olacak. Şu an için bana geçerli kurulum tarif olsun:

Cep dizüstü - [...]

See also: GTDbir başlangıç kılavuzu.

GTDers arasında bir favori konu anlatıyor ve GTD uygulanması. Ben çalışmayın ve olmayan bir konformist buraya - Ben çoğunluğa atlamak olacak olması.

En GTDers olduğu gibi, farklı kurulumları bir denedim. Bu bir sonraki yazı olacak. Şu an için bana geçerli kurulum tarif olsun:

  • Cep defteri- Ben taşıyan bu yaklaşık her yerde sadece bir yakalama aracı olarak. Herhangi düşünceler, dos, projeler, takvim şeyler Ben bilgisayar I'm not bu topladığımız dizüstü yakalandı alır ve hareket listeleri veya takvim daha sonra aktarılır. Ben de deneme oldum PocketMod Ve gerçekten ne istediğini bir bir Moleskine cep defteri Ama bu Moleskine bir serinlik İşe alırken ücretsiz defter üzerinde ve ek maliyet haklı değil kendimi anlatmaya devam et.
  • Parçalar- Bu güzel programı , In Ruby On Rails, yazılı özel GTD için ve yazılı birçok diğer çevrimiçi ve kapatma denedikten sonra satırı uygulamaları, bu kesinlikle en iyisi. Bütün bağlamda eylem listeleri, benim birgün / belki listesi, benim bekleme listesi ve benim proje için kullanabilirsiniz.
  • GCal- Tamam, Google Takvim severim ilk GTDer ancak, sadece en iyi, ve tüm takvim ihtiyaçlarını önemser. Için sabit manzara yalnızca.
  • Gmail- GTDers, başka hiçbir şeyin bir başka popüler e-posta uygulaması karşılaştırır. Bu kayalar.
  • Misc- Diğer bu ana araçlar daha evde bir gelen ve iş, her iki yerde dosyalama sistemleri ve çok temiz büro .

A few other posts on GTDimplementations:

See also:

zen-productivity ++
Alın Sağlıklı ve Fit, Bölüm 1
Alın Sağlıklı ve Fit, Bölüm 2 - Egzersiz Sürümü
My Morning Routine
Nasıl Erken Kalkan oldu
Su gibi Mind
Zen Habits - Turkish
Sitede ara: