Zen Kanji

verimlilik

Zen Habits (Leo Babauta) - Turkish

Detractors başa çıkmak için en iyi 8 Yolları

Olarak belirlemek ve gol olursa olsun, sonra nerede ve hangi hedefleri olabilir: naysayers, detractors git Bunların hepsi oldu, kim ya da öfkelenmek eğlenceli dürtüklemek veya bunu yapamam bize insanlar.
Detractors çok iş olsa bile biraz eğlenceli sahip olması gibi ciddi [...]

Olarak belirlemek ve gol olursa olsun, sonra nerede ve hangi hedefleri olabilir: naysayers, detractors git Bunların hepsi oldu, kim ya da öfkelenmek eğlenceli dürtüklemek veya bunu yapamam bize insanlar.

Detractors çok iş olsa bile, sadece masrafları biraz eğlenceli sahip olmak gibi ciddidir.Onları ya da durdurmak hatta yavaşlatabilir izin vermeyin.

Nasıl detractors başa mi? Her biri, ancak farklı olacak birkaç ipucu:

  1. Önce bunları tespit öğrenmek. Bazen birisi küçük düşürücü şey olduğunu fark yoktur. Bunlar yakın bir arkadaşınızın ya da eş veya diğer güvenilir kişi, bu nedenle zaman alay veya negatif şeyler söylemek olabilir, onlara güven ve kalp taşıyın. Ve gerçekçi olmak Ama arasında bir fark sadece bir naysayer olmak. Daha başkaları, ne diyorsun ve tepki ne olduğunu görmek dinleyin. Eğer değilse, zorlaştırır size bırakıyorum gibi yapar, sonra belki de bu kişi bir küçük düşürücü şey olmak.
  2. Eğer geçerli bir nokta var bakın. Gibi, bazen de sadece gerçekçi olmaya çalışıyorum söyledi. Onlar negativity için iyi bir neden olabilir. Geri, objektif ilgili olup bu aşılması gereken bir gerçek engel kadar getiren, ve eğer böyle ise, nasıl üstesinden gelmek için rakam düşünüyorum. Bu nadiren yenilmez's. Eğer yeterince isterseniz, çözüm ne olduğunu tahmin edebilirsiniz. Şimdi, eğer onlar üzerinde okumak, geçerli bir noktası yok.
  3. Zap negatif düşünceler onlar size. Detractors da olumsuz düşüncelerinizi almak ve bunları aktarırken bir yolu var. Birden, bir şüphe bir tohum's. Ve bu kökleri bu gol temelini kadar gözyaşı ile şüphe büyük bir meşe ağacı, adım atmak için. Mümkün olan en kısa sürede bu olumsuz düşünceler durdurun. , Onları itin ve olumlu düşünceler yerine düşünüyorum. Onları üstesinden izin vermeyin.
  4. Biliyoruz ki her zaman detractors olacak ve onlara izin su gibi kapalı slayt bir ördek arka. Bir ya da daha her kişinin hayatta, en az bir küçük düşürücü şey olacak. Bunu tamamen engellemek değildir. Ama onları dinlemek gerekmez. Sadece gülmek ve bunları konuşmayalım. Bu kelimeler sizi durduramaz. Eğer kendi kelimeleri görmezden Bunlar üzerinde hiçbir etkisi yoktur.
  5. Yüzleştirmek onları ve yan bunları almak. Bazen küçük düşürücü şey Birisi size yakın, sen göz ardı edemeyiz biri olduğunu. Bu durumda, en iyi bu kişinin yerine onlara karşı mücadele yardımına başvurabilirsiniz için. Bunu mümkün olduğu kadar erken. Bu hedefe çok önemlidir söyle ve onların yardımı olmadan bunu yapamaz. Söyle ki onlar okuyunuz gerçekleştirmek, ancak gerçekten olumlu olması için gereken ve destek. Onlar en iyi müttefiki sizin kötü küçük düşürücü şey yerine olabilir.
  6. Gülmek onlarla. Için bu rahatsızlık kolaylaştırmak için Bazen insanları rahatsız edilen, ve böylece, bu şakalar yapar ya da dalga bir değişiklik yapmak. Bu belki de rahatsızlık daha var ile ilgili daha az var. Onlar nasıl başkasının bu değişikliği başa bilmiyorum. Ve bu Realize sadece gülmek. Eğer iyi huylu bir şaka olarak, bazen bu onların silahsızlandırılması olacak götürün. Bunlar şaka yapmak devam edebilir, ancak gergin olarak edilmeyecek olmaz üzerinde çok etkisi olarak gülme Eğer tutun.
  7. Have counterarguments, hazır ve onları bilgilendirmek. Bazen insanlar sadece misinformed vardır. Onlar ne yapıyorsun hakkında yanlış anlama olabilir. Ve ortak potansiyel tezleri, tüm tezlerden bilin ve counterarguments hazır var. Ve araştırma mı çok bilgilendirilecektir. Sonra küçük düşürücü şey eğitmeye çalışın. Eğer doğru, pozitif, samimi bir tavırla bunu yapmak, gerçekte ve dinlemek için kişi olabilir belki de onların fikrini değiştirmek. Yoksa, çok daha iyi biliyorum en azından ve onların argümanları zihninde şüphe oluşturmak izin vermeyin.
  8. Bilgi güvenli olun ki bir şey iyi gidiyor. Bazen Yapabileceğiniz hiçbir şeydir. Sen, bunları önlemek için, onlarla gülmek değil onları yenmek değil. Yani sadece onlar yok saymak için, ve o zaman, bu küçük düşürücü şey kalıcı için ödül olur hedefe ulaşmak yapmak kendini anlatmaya devam et.

Yine, her zaman hayatında detractors olacaktır. Ama sadece daha fazla engel olduğu için hedefinize ulaşmak için üstesinden gelmek için yoktur. Her zaman engeller, ancak olacaktır eğer olumlu, düşünmek ve çözüm aramak, bunları yenebilir (veya katılım) bulabilirim.

See also:

Önceki mesaj: Top 20 Motivasyon Hacks - #8

Sonraki mesaj: Top 20 Motivasyon Hacks - #7

zen-productivity ++
5 Yolları GTD Sizin hedeflere ulaşmak yardım
Kendinizi mutlu ve ilerleme gurur Alow
Sizin Gün Deli misiniz? Sahip çıkın
Başlangıç Kılavuzu GTD için
Ben Franklin's tweaked kesmek - hedeflerimi izlemiyor
Zen Habits - Turkish
Sitede ara: