Zen Kanji

verimlilik

Zen Habits (Leo Babauta) - Turkish

Dergisi 2006 Yılı - Harika bir yıl!

Bu yazı, ve 2006 inceleme kapsayacak bir sonraki yazı benim 2007 Gol olacaktır.
Dergisi 2006 Yılı
Geçen yıl müthiş bir yıl oldu benim için! Ben bir bebek vardı ve iki hayatımı hedeflerin başarılı sadece çok yönden hayatımı değiştirdi. Bana kısaca onları saymak atalım:
*Maraton: 2006 başlarında, itibaren [...]

Bu yazı, ve 2006 inceleme kapsayacak bir sonraki yazı benim 2007 Gol olacaktır.

Dergisi 2006 Yılı

Geçen yıl müthiş bir yıl oldu benim için! Ben bir bebek vardı ve iki hayatımı hedeflerin başarılı sadece çok yönden hayatımı değiştirdi. Bana kısaca onları saymak atalım:

*Maraton: Erken 2006 yılında başlayarak, bu Guam üzerinde yerel gazete buraya koştum her iki hafta, ilk maraton için seyahat chronicling bir sütun yazdı. Sadece erken Aralık 2005'de yayınlanmaya başladı ve daha sonra bu ay, bu benim için çok büyük bir hedef olduğunu ilk 5K yaptım. Ayrıca ömür boyu hedefi oldu. Bir çok modern ve yıl benim maraton eğitim, ama uzun bir hikaye Özetle, erken Aralık 2006 yılında ilk maraton kazanmıştır! Çalıştırma artık hayatımın bir parçası olduğunu ve onu seviyorum.

*Roman: Her zaman benim bir hedef, bir roman ve Kasım 2006 'de hayatı için kayıt değişen yazmak için's been NaNoWriMo Bir romanında 30 Kasım ayı sonuna kadar 50.000 kelime yazma amacı ... ve ben yaptım! Muhtemelen yayınlanan hiçbir zaman, ama o çok zor ve başarı.

*Frank Cayce: Mart 23, 2006, hayatımın en son sevinç doğmuştur ... bizim genç kızı. Bu bizim için altı yapar. Bir bir ganimet ve trt, tüm inanılmaz güzel paketidir.

*Veganism: Eylül 2006 yılında oldu Vejetaryen, nihai hedefi bir vegan olmak için. Ben (veya herhangi bir hayvan carcasses) beri ve büyük ölçüde süt ve yumurta benim giriş ... temelde azalma var et dokunulmaz var, ama artık süt veya yumurta yemek değil, sadece olduğu gibi bazı besinlerde malzemeyi iz onları almak . Tamamen Ben 2007 yılı sonuna kadar bir zulüm ücretsiz diyet olabilir onları azaltmayı planlıyoruz. Bu, benim diyet büyük bir dönüşüm oldu ve ben biraz pişman değil. Şimdiye kadar yaptık en iyi şey.

*GTD: Rağmen değil aslında okudum David Allen "2006 yılı sonuna kadar Getting Things Done lar, ben temel kavram ve web'de prosedürleri grasped ve yaz önce GTD uygulamaya başladı. Yılın sonunda, ben çok, çok daha önce hiç olmadığı kadar daha organize edildi. Bu inanılmaz bir sistem ben herkese tavsiye ederim's. Bu süre için kabul etmesi alabilir GTD Alışkanlıkları - Ben artık onların çoğu hala geliştirmeye duyuyorum. Masam, benim dosyaları, e-posta gelen kutusu boş ve burada her şeyi biliyorum düzenlenmektedir açıktır. Perfection!

*Erken kalkan:2006, çünkü çalışan olarak, erken kalkan oldu. Eğer geç uyku Önceden uyanık başladı ve daha önce ve şimdi 4:30 at düzenli olarak uyan pm 5 bazı günlerde (at) duyuyorum. Beni ve sabahları sessiz ve güzel bir gün böyle bir başlangıç sağlar. I love it! Ben 6 önce en az 1-2 Büyük Görevler gerçekleştirmek için çalışın olacak hafta sonraki çift boyunca am ... I procrastinating oldum yerine 2 şeyler mücadele etme seçeneği ile. Bunu benim gün daha da iyi yapmayı düşünüyorum.

*Finans: Ben 2007 (bile daha büyük planları) benim borç ortadan kaldırarak büyük ilerleme kaydettiğini ve bu çok akılda kolaylığı açısından büyük bir acil durum fonu başladı. Hala istikrarlı mali yere ulaşmak için çalışıyorum ancak bir yıl öncesine kıyasla, ben yapmak couldn't karşılamak biter, ben ışık yıl öncesinde duyuyorum. Ve ben tünelin sonundaki ışığı görebilirsiniz.

*Bir Yıl Quitversary: Kasım 18, 2005, i sigara bırakmak . Hayatımın en dönüşüm başlangıcı oldu ve bana güven verdi ve ben daha başarılara giden yolu gösterdi. Kasım 18, 2006 tarihinde, ben sessizce ve hiç bu kadar mutlu olması benim bir yıl Quitversary kutladı.

*Misc: Burada, ve küçük hataların de, ama bana 2006 yılında meydana gelmiş birçok harika şeyler yaptım tüm bu GREAT YEAR !!!!!! edildi İşte 2007 gibi büyük olacak umut's.

See also:

zen-productivity ++
10 İpuçları Sigara Çıkma için
Zen Habits - Turkish
Sitede ara: