Zen Kanji

verimlilik

Zen Habits (Leo Babauta) - Turkish

My Günaydın Rutin

Bugün yeni bir alışkanlık başlangıcı: benim sabah rutin (Birkaç gün önce başladı) dürüst olmak gerekirse. Tüm bu ay benim sabah günlük alışkanlık rutin hale ele alınacak.
Aslında, ve son bir yıl içinde bir sabah rutin farklı versiyonlarını denedim gayet onları memnun var. Ben sadece bir sıkışmış değil [...]


Bugün yeni bir alışkanlık başlangıcı: benim sabah rutin (Birkaç gün önce başladı) dürüst olmak gerekirse. Tüm bu ay benim sabah günlük alışkanlık rutin hale ele alınacak.

Aslında, ve son bir yıl içinde bir sabah rutin farklı versiyonlarını denedim gayet onları memnun var. Sadece tek bir ay veya daha fazla bilgi için sıkışıp olmayan ve hedef bu ayıdır.

Bir sabah rutin istediğin nedeni sadece bu amaç, barış ve gün törensel bir anlamda aşılamak değil, ama ben bazı şeyleri her sabah yapılır ... yani alıyorum sağlar, hedeflerimi. Ben sabah barış ve sessiz bir zaman, zaman bir kenara ayar yaşıyorum ve zaman her gün benim gol yolunda küçük adımlar atmaya.

İşte sabah olağan, şu anda's (verdiği daha sonra) Konusu:

Günaydın Rutin

  1. Wake 4:30 am
  2. İçecek su.
  3. Set 3 En önemli şeylerden (MITs) Bugün için.
  4. Çocuklar için düzelt öğle ve kendimi.
  5. , Eat breakfast okuyun.
  6. Egzersiz (, gücü, yüzmek veya yardwork) bisiklet çalıştırmak veya meditasyon.
  7. Duş.
  8. Wake karısı ve çocukları 6:30 am

Açıklamalar bir çift: Bu MITs bu gün için ayarlanan one of my hedeflere yönelik endişe en az bir öğe ve benim MUST eser bulunan 1-2 şey tamamlandı. İşte bu gün boyunca, ama benim odak tamamlamak için daha fazla olacaktır bu üç MITs en azından.

, Egzersiz ve meditasyon öğenin olarak, nerede her sabah Cuma, bunun dışında (burada en az 10-15 dakika meditasyon için egzersiz planı) bir program var. Aslında, ben de genellikle akşamları da, bu iki Workouts - belki sabah Bisiklet olur ve akşam yüzün bazı günlerde egzersiz, örneğin. Vücudumu bu, bu yüzden nasıl dışarı eserlerini görürsünüz kullanılan olmaktadır.

4:30 en fazla uyanık değer olarak, sadece son birkaç ay içinde - önce bu 5:00 ya da 5:30 ve 6:30 at kalkıp geçen yıl öncesine kadar gerçekten haline ettik oldu yapıyorsun başladı pm Geçtiğimiz yıl sadece bir sabahçı. Ben Burada hakkında daha fazla yazıldı .

Look for updates to my goal of sticking to my Günaydın Rutin this month.

See also:

zen-productivity ++
Bebek Makes Sekiz: Altı Kids - Bölüm 1 Raising
Bebek Makes Sekiz: - Bölüm 2, kuruluş baskı Altı Çocuklar Raising
E-posta Zen: Gelen Kutunuz Out sifresiz
Alın Sağlıklı ve Fit, Bölüm 1
Alın Sağlıklı ve Fit, Bölüm 2 - Egzersiz Sürümü
Zen Habits - Turkish
Sitede ara: