Zen Kanji

verimlilik

Zen Habits (Leo Babauta) - Turkish

Oğlum ile Gol sağlanması: Our Harry Potter Maraton

Aralık ayında, oğlum Yağmur (kimin Ocak 9 döndü) ve bir macera ile birarada: filmi daha önce ilk beş Harry Potter kitap okumak için 13 Temmuz 2007 tarihinde çıkar. Bunun için yedi ay beş kitap okumak, ama bize verdi eğer bu kitaplar okuyun sonra, biliyorsun birlikte güzel [...]


Aralık ayında, oğlum Yağmur (kimin Ocak 9 döndü) ve bir macera ile birarada: filmi daha önce ilk beş Harry Potter kitap okumak için 13 Temmuz 2007 tarihinde çıkar. Bunun için yedi ay beş kitap okumak, ama bize verdi eğer bu kitaplar okuyun sonra, bu oldukça uzun bilmek (özellikle az) son.

Çünkü oğlum bana sadece üç gün bir hafta yaşıyor Ayrıca bir sorun daha's. Ancak kızım, dedi Yağmur ve ben, her ikisi de çok kişi belirlenir ve bu sorun için olmak için ispat ediyoruz.

Şu ana kadar ilk iki kitabı ile sıkıştırılmış ve neredeyse üçüncü ile yapılır. Bu iki uzun kitap beş ay içinde okumak için bize bırakır ve yapabileceğimiz olumlu yaşıyorum ki. Hatta Kitap 6 filmi önce başlayabilir gelir. Yağmurlu günler bana, yani bu akşam okuyun, ve sonra ben erken 5:30 (genellikle am) tekrar sabahları okunabilmeleri için onu uyandırır. Ve o bana, o boyunca onun anne evinde kendi kopyasını okur, sık sık onu ve akşam telefon okudum, arama değildir.

Bu Yağmur Bu Harry Potter maraton yapan büyük bir deneyim oldu. Biz bu frekans asla ile önce okuyun, ve biz her zamankinden daha fazla kaliteli zaman yalnız harcama demektir. Çünkü sadece bu bana iyi bir duygu olarak bu yolda bizim kilometre taşlarından elde ver de onunla birlikte bir hedefe ulaşmak için çalışırken, harika, ama bu duygu çok çok ona verir. Yani sadece birlikte, harika zaman geçirerek ve eğlenceli olan, ama ne de hedeflerini gerçekleştirmek için ona ders duyuyorum.

Şu ki ben de diğer çocuklar ile şeyin aynı tür yapmak istediğim çok var. Bu bir sorun onu biraz yapar ben altı onlardan var. Ben her biri için farklı bir şey yapmak için, bu süre birlikte hedeflere ulaşmak için eğitim yaparken eğlenmek bir şey istiyorum.

zen-productivity ++
10 İpuçları Sigara Çıkma için
Dergisi 2006 Yılı - Harika bir yıl!
2007: My Greatest Yıl Ever
6 İpuçları Bisikleti ile İş için Commuting için
Zen Habits - Turkish
Sitede ara: