Zen Kanji

verimlilik

Zen Habits (Leo Babauta) - Turkish

Recipe bir Daire Mide için

Uzun bir süre için, kilo vermek istiyordu. Şimdi bu bir hataydı biliyorum. Ağırlığı sadece bir faktör - yağsız kas kitle, vücut yağ yüzdesi, bel kalça oranı olduğunu, vb gibi tüm önemli.
Bundan sonra, altı paketi ABS almak istedim. Bu da bir aptal hedefi's. Her şeyden önce, en [...]


Uzun bir süre için, kilo vermek istiyordu. Şimdi bu bir hataydı biliyorum. Ağırlığı sadece bir faktör - yağsız kas kitle, vücut yağ yüzdesi, bel kalça oranı olduğunu, vb gibi tüm önemli.

Bundan sonra, altı paketi ABS almak istedim. Bu da bir aptal hedefi's. Herşeyden önce, çoğu kişinin genetik ABS bu tür için programlanmış değildir. İkinci, hatta supermodels ve erkek modeller altı-paketleri her zaman onları yok var. Bunlar genellikle, sonra da hafta içinde onu yakmak fotoğraf çekim önce biraz yağ var.

Bu nedenle hedefi artık düz bir karın sahip olmaktır. Bu gerçekten kabul edilebilir bir vücut için yağ yüzdesi aşağı almak gerekir, ama ölçmenin kolay bir yolu yok ki. Düz bir karın aynaya ölçülebilir veya eşim tarafından. Ben ABS tanımladıysanız, ama gerek yok sadece biraz midem yağların kaybedecek ve kompliman olarak alıyorum. Yaz için, iyi, iyi ve sağlıklı olarak görünür.

Ben, benim araştırma yaptık ve bugüne kadar benim için çalışıyor öğrenerek, buraya düz bir karın için üç adım's:

1.Kardiyo, kardiyo, kardiyo. Eğer yağlı bir tabaka da kapsayan tüm ABS yapmak dünyada hiçbir şey yapacak alıştırmaları. , Yardım edeceğini, ancak gücü eğitim veya kaldırma ağırlık yapmak olarak aerobik egzersiz kadar. Bu nedenle planın benim yayınlanmaya devam etmesi için, ve yüzme ve bisiklet ekleyin. Ben 6 gün kardiyo en az 30 dakika yapmaktadır. Daha fazla - 45 dakika, bir saat, iki saat yapalım bazı günlerde bile uzun günlerde daha fazla. Kısa bir bisiklet için başlangıç olacak ve yüzmeye kadar benim dayanıklılık oluşturmak gibi çalışan ile yaptım. Bir hızlı not: aralık eğitim de büyük, ve bu sonra dayanıklılığı iyidir ekleyeceğiz. Eğer AB eklemek istediğiniz kardiyo sonra harika, ama tüm Torso, sadece üst ABS - Bu alt ABS, alt sırt ve kas içerir eser emin olun egzersizleri sizin taraf etrafında kesmek.

2.Eksi Yağ ve Şeker. Bu basit. Amerikan diyet genellikle dolu yağ ve şeker, ve bu reçete üzerinde düz bir karın elde yoktur. Kes dışarı et, eğer, ve daha iyi, kesmek süt ve yumurta. Ancak değil, en az yağsız et yemeye (düşük yağ Türkiye, derisiz tavuk göğsü, yağsız et, balık) ve kızartılmış gıda ve çok fazla şekerli tatlılar uzak kalmak. Bu sizin açlığa anlamına gelmez - Eğer sağlıklı beslenme olduğunuzda, gerçekte çok yiyebilir - ya da çok fazla kendini mahrum, ancak kaçmadan kötü şeyler yiyelim. Vegan diyet en iyi, özellikle de, bitkisel protein ve kalsiyum ve mineraller açısından zengin, taze meyve ve Veggies tam, dengeli ve Elyaf yüksek.

3.Zaman ver. Eğer 3 hafta veya iki ay, bir düz karın unut istiyorum. Kaybetmek yağ sürer, ve çok hızlı çok fazla kilo kaybetmek için sağlıksız's. Amaç 1-2 lb için. bir hafta. Yavaş yavaş kilo kaybı, ve zaman içinde kalıcı olma olasılığı sağlıklı olduğunu. Bir yaşam tarzı değişikliği için gidin, size bir şey yaşıyorum Hayatının geri kalan kısmı için, veya sadece sen olacak-yo. Bu bir maraton, bir sürat koşusu değil.

Düz karın okumak için bağlantılar:

Traineo: Bir Daire Mide sağlanması

Alice Sorunuz git!: Ben düz bir karın istiyorum!

Düz bir karın için dört sırları

zen-productivity ++
Alın Sağlıklı ve Fit, Bölüm 2 - Egzersiz Sürümü
My Morning Routine
Nasıl Erken Kalkan oldu
Su gibi Mind
Benim GTD Uygulama
Zen Habits - Turkish
Sitede ara: