Zen Kanji

verimlilik

Zen Habits (Leo Babauta) - Turkish

Su gibi Mind

Ben sadece benim GTD uygulanması hakkında yayınlanan, ne temyiz düşünerek bana en fazla GTD başladı. Tabii ki, toplam organizasyon ve hayatınızdaki her şeyi tam yakalamak olduğunu. Bu temiz büro ve gelen bu sistem elde edilir. Bütün bu seviyorum.
Ama bana ne olduğunu gerçekten temyiz [...]


Ben sadece gönderilen benim GTD uygulama Ben ne temyiz düşünmeye başladı bana en fazla GTD. Tabii ki, toplam organizasyon ve hayatınızdaki her şeyi tam yakalamak olduğunu. Bu temiz büro ve gelen bu sistem elde edilir. Bütün bu seviyorum.

But what really appeals to me is the idea of attaining a “Su gibi Mind” state. I have to admit, I haven’t completely achieved this yet, as many GTDers have not. But GTD does bring me much closer to this ideal, and as I get better at the GTD habits, and trust my system more, I get closer each day.

Bu Bruce Lee bir teklif bana hatırlatıyor:

Boş Aklını, biçimsiz olmak. Şekilsiz, su gibi. Bir bardak su içine koymak, bu fincan olur. Bir şişe içine su koymak ve bu şişe olur. Sen bu demlik olan bir demlik olarak koydum. Şimdi, su akışı veya bir kaza olabilir. Be su arkadaşım.

I think the appeal is the calmness and peace that you are trying to achieve. Have everything in its place, and empty your mind of busy-ness and junk. Then your are ready for anything that comes your way. Sometimes when I don’t feel this way, I look at others around me, and realize that I have come a long way towards Su gibi Mind.

Bu devam eden bir macera olacak. Bana şans dile.

Benzer mesajlar başka bir yerde:

See also:

zen-productivity ++
E-posta Zen: Gelen Kutunuz Out sifresiz
Alın Sağlıklı ve Fit, Bölüm 1
Alın Sağlıklı ve Fit, Bölüm 2 - Egzersiz Sürümü
My Morning Routine
Nasıl Erken Kalkan oldu
Zen Habits - Turkish
Sitede ara: