Zen Kanji

verimlilik

Zen Habits (Leo Babauta) - Turkish

Gönüllülük

Bu son Noel sezonu, ben Noel gerçek ruhunu anlamak Çocuklarımı almak için, bu nedenle fırsatlar gönüllü veya iyi nedenleri geçen ay bağış için baktım istedim. Biz o kadar ki bu yıl boyu devam etmek istiyor bu zevk. Bu iyi bir şey yapmak için harika bir duygu's.
Biz Angel katıldı ettik [...]


Bu son Noel sezonu, ben Noel gerçek ruhunu anlamak Çocuklarımı almak için, bu nedenle fırsatlar gönüllü veya iyi nedenleri geçen ay bağış için baktım istedim. Biz o kadar ki bu yıl boyu devam etmek istiyor bu zevk. Bu iyi bir şey yapmak için harika bir duygu's.

Biz Angel Ağacı programında, her çocuklarımızın olan ebeveynler hapiste olan bir çocuk için hediyeler satın katıldı ettik. Bu eğlenceli oldu. Biz çocuklar ile artık Kurtuluş Ordusu deliotu saklamak için oynamak değil iyi durumda kullanılan oyuncaklar da bağışladı. Nasıl Guam üzerinde evsiz aşevi burada at gıda hizmet yardım etmek için bir arıyoruz.

Ayrıca Kurtuluş Ordusu çan görevleri zil gönüllü karar verdi. Karısı ve üç çocukları bir gün oldu iki, ertesi gün için planlanmıştı. Ancak, iş yerinde, zamanında çocuklar seçmeyeceği olabilir, sıkışmış var ve benim yalnız bunu yaparken kadar sona erdi.

Zili zil ve Noel carols uğuldama sonra (I) iki saat boyunca burada sözlerini unuttum kim yapar herkes için ipuçları:

1.Su ve çerez getirin. Iki saat daha uzun bir süre daha düşünüyorum, ve kesinlikle susuz almak ve oldukça aç var (bu yemek zamanı civarında) idi.

2.Yalnız bunu yapmayın. Çan zil ve zarar vermeden uğuldama iki saat çok yorucu olduğunu. Eğer, en azından bir dinlenme biraz's, ve çocuk sahibi eğer birbirine tatili vermek yerine, başka bir tür olabilir yetişkin var.

3.Bir katlanır sandalye getirin. Iken diğer bir çan ve şarkı zil Bu No 2 ile gider ... Eğer birden fazla sen var, bir kişi bir mola alabilir.

4.Yazdır Noel şarkısı sözler çıkışı. Herhangi bir carols tüm kelimeleri hatırlayamıyorum. Bile Jingle Bells. Böylece onları baskı ve çocuklar ile şarkı. Çok şenlikli's.

5.Getirin Santa şapkalar. Bu eğlenceli ve neşeli ve Noel ruhu tam's. Ayrıca Jingle çan var. Onun ruhunu anlamak alın!

6.Kimseye baskı yapmayın. Eğer çan ringers tarafından bağışta olmadan yürüyerek hep suçluluk hissediyorum bazı değiştirmek en azından. Ama bir zangoç gibi, farklı bir açıdan gördüm. Ben, hakim kimse vermedi ve insanların da ile yürüdük bakakalmak denedim, bu yüzden onları yargılamak olduğunu düşünüyorum değildir. İnsanların hala suçlu hissediyorum zaten düşünüyorum, ama onlar bağış yükümlü olduğunu hissediyorum herkes istediğini asla. Hala bağışlar zaten bol var. İnsanlar çok ve cömert olduğunu onlar ne verebilir, çok appreicative oldu - $ 5 5 kuruşa!

Ne yaparsanız yapın, bir şeyler yapmak için gönüllü. Sen, ve bunun için size çok yardım kuruluşları da seveceksiniz. Gönüllüler bir şiddetle ihtiyaç duyulan mal vardır.

zen-productivity ++
Nasıl Erken Kalkan oldu
Su gibi Mind
Benim GTD Uygulama
Recipe bir Daire Mide için
Bir kalıcı sifresiz Masası 3 Adımlar
Zen Habits - Turkish
Sitede ara: